קצת עלי

אני עובדת סוציאלית קלינית, בעלת תואר שני מאוניברסיטת בר אילן בהצטיינות ובעלת ניסיון של כ-15 שנה בפסיכותרפיה. 

כיום בעלת קליניקה פרטית בכפר סבא. מטפלת במבוגרים המתמודדים עם מצבי לחץ ומשבר, דיכאון, חרדה, קשיים בזוגיות וביחסים בין אישיים, אבל ואובדן, ניכור, בדידות ופוסט טראומה. כמו כן, במבוגרים המעוניינים בשינוי בחייהם, הטיפול בהם מתמקד יותר בתהליכים של צמיחה והתפתחות אישית. מטפלת בגישה הדינמית (פסיכותרפיה דינמית) ומשלבת אלמנטים גם מגישות טיפול אחרות, על פי הצורך.

במסגרת עבודתי, לאורך השנים, במגזר הציבורי, השתתפתי במספר רב של הכשרות והשתלמויות והתמחתי בנושא טראומה מינית ואלימות בין זוגית. עבדתי במרכז "בנפשנו" בבני ברק, המתמחה בטיפול בטראומה מינית באוכלוסיה הדתית-חרדית. לפני כן, הקמתי וריכזתי את היחידה לטיפול בפגיעות מיניות בעיר לוד שם טיפלתי לאורך מספר שנים בנשים המתמודדות עם טראומה מינית.

 

קודם לכן, התמחתי בטיפול בתחום של אלימות במשפחה ואלימות בין זוגית, במרכז לטיפול ומניעת אלימות בעיר לוד. בשנים אלו טיפלתי בגברים, נשים וילדים וכן הנחתי קבוצות שליטה בכעסים וקבוצות דיאדיות של ילדים ואימהות שנחשפו לאלימות.

אני מאמינה שטיפול הוא קשר בינאישי שבו יש קבלה, הבנה, אמפתיה וכבוד. אני פוגשת את המטופל בסביבה לא שיפוטית שבה הוא יכול להביא את עצמו באופן אותנטי, ללא מסכות. זהו קשר שונה מקשרים אחרים בו ניתנת הזדמנות לחקור ולעבד חוויות מהעולם שבחוץ, מהעבר ומהווה, ומקשרים עם האחרים בחייו. קשר מיוחד זה, מביא להקלה במצבי מצוקה וכאב, ומשמש כמרחב בטוח בו ניתן לחקור את עולמו הפנימי של המטופל ולשפר את איכות חייו.

Arrow.png

תחומי טיפול

בדידות וניכור

טראומה

ופגיעה מינית

התפתחות אישית וצמיחה

אבל ואובדן

קשיים בזוגיות

וביחסים בין-אישיים

חרדה

ליווי במצבי לחץ ומשבר

דיכאון

קליניקה פרטית במרכז

/

/

052-4403185